Menü

Divan Rezidansları

Divan Residence at Bomonti Plaza

Divan Residence at Bomonti Plaza, Nişantaşı, Taksim ve iş merkezlerine 5 dakika uzaklıktaki Bomoti’de 291 lüks dairesiyle Divan kalitesi ve konforunu bir arada sunuyor. Rezidans misafirlerinin kullanımına açık Fitness Merkezi ve sosyal alanlarıyla, Divan Residence at Bomonti Plaza uzun dönemli konaklama için ev konforunu ayrıcalıklı Divan rezidans hizmetleri ile ayağınıza getiriyor…

Oda tiplerimiz, hepsi mutfaklı olmak üzere:

257 adet 1+1 (88 m2),34 tanesi mobilyalı
28 adet 2+1 (110 m2), 10 tanesi mobilyalı
6 adet 3+1 (180 m2), 3 tanesi mobilyalı

Konum: Harbiye/Şişli ve Nişantaşı/Teşvikiye’ye 5 dakika, TEM’e 10 dakika, Atatürk Havalimanına 25, Sabiha Gökçen Havalimanına 35 dakika.

www.divanresidenceatbomonti.com

Divan Residene at G-Plus

Divan Oteli'nin sahip olduğu geleneksel, kaliteli hizmet anlayışının yansıması olan Divan Residence, otel konforunda ev sıcaklığı ve rahatlığı yaşatıyor. Birbirinden ayrıcalıklı hizmetlerin sunulacağı Divan Residence at G-Plus; 32.000 m2 alan üzerinde inşa edilen 22 katlı kule içerisinde, 47 m2'den 160 m2'ye kadar değişen 282 lüks rezidans daire, sosyal alanlar ve 140 odalı Divan Suites İstanbul G-Plus’dan oluşuyor. Divan Residence at G-Plus ile ilgili sorularınız ve detaylı bilgi için lütfen tıklayınız.

Divan Residence Gaziantep

Gaziantep’in Şehitkamil bölgesinde konumlanan Divan Residence Gaziantep, kalite ve konforu bir arada sunuyor. 48 dairesi olan Divan Residence Gaziantep ile aynı blok içinde yer alan ve 126 odası ile hizmet sunan Divan Gaziantep, şehrin içinden geçen tarihi İpekyolu üzerinde yer alıyor.

G-Marin managed by Divan

Divan ve inşaat sektörünün öncü markalarından Mar Yapı işbirliğiyle hayata geçen G Marin managed by Divan, son dönemin yükselen değeri Bayramoğlu'nda hayata geçiyor.G Marin managed by Divan, Türkiye’nin en önemli sanayi bölgelerine olan yakınlığıyla dikkat çeken Bayramoğlu’nda hayata geçiyor. Proje ayrıca, İzmit Körfez Köprüsü projesi, Bayramoğlu Marina projesi ve Marmaray – Hızlı Tren buluşma noktası gibi önemli ulaşım imkânlarına oldukça yakın bir konumda yer alıyor.